Sverige


Henrik
Stockholm
henrik@lifecrystal.com





Patrik
Stockholm
patrik@lifecrystal.com




Kanada


Christa Faye Burka
Vancouver, BC
christa@lifecrystal.com





Judith
Vancouver, BC
judith@lifecrystal.com



Tyskland



Ingeborg
Flensburg
Ingeborg@lifecrystal.com





Luise
Königsbronn
Luise@lifecrystal.com





Selima
Buccholz
Selima@lifecrystal.com





Janina
Köln
Janina@lifecrystal.com





Alexandra
Geislingen
Alexandra@lifecrystal.com





Angela
Düsseldorf
Angela@lifecrystal.com





Andrea
Helmstadt
andrea@lifecrystal.com




Dessa personer är tränade och licensierade av Christa Burka för att facilitera LivsKristall® arbetet.

För att kontakta en LivsKristallfacilitator, klicka på email adressen för personen du vill kontakta













"LivsKristallen är ett verktyg av rent medvetande som energimässigt stödjer, accellererar och belyser den inre vägen till upplysning."

                              Christa Faye Burka